Logo

Zmiany w prawie pracy - wybrane aspekty

Date

Friday, January 28, 2022

Time

10:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Anna Kamińska

Od kilkunastu lat zajmuję się indywidualnym oraz zbiorowym prawem pracy, doradzając polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w tej materii w ich bieżącej działalności, a także w procesach przekształceń kapitałowych. W Kancelarii zajmuję się przede wszystkim kwestiami związanymi z ochroną danych osobowych, zabezpieczeniem pracodawców przed naruszaniem tajemnicy przedsiębiorstwa i działalnością konkurencyjną pracowników, a także przeprowadzaniem audytów (due dilligence) prawnopracowniczych. Miałam okazję prowadzić restrukturyzacje zatrudnienia, obejmujące zarówno programy dobrowolnych odejść, jak i zwolnienia grupowe, a także transfery zakładu pracy na innego pracodawcę. Reprezentuję Klientów w sporach prawnopracowniczych oraz w postępowaniach przeciwko ZUS przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.
Posiadam rozległe doświadczenie szkoleniowe. Od początku mojej praktyki zawodowej wiele czasu i zaangażowania poświęcam prowadzeniu szkoleń i warsztatów z szeroko rozumianego prawa HR, a także publikacji artykułów związanych z tą tematyką.
Ukończyłam europeistykę oraz prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.
Presenter

Michał Szuszczyński

Radca prawny od 19 lat specjalizujący się w prawie pracy i prawie HR. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, wspólnik kancelarii prawnej SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy (www.szuszczynski.pl), świadczącej doradztwo prawne z zakresu prawa pracy i prawa HR na rzecz pracodawców. Stały wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, w którym wykłada prawo pracy na kursach dla specjalistów ds. kadr i płac, a w latach 2017-2019 wykładowca prawa pracy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prelegent na kongresach prawa pracy i HR organizowanych m.in. przez BDO oraz Infor. Więcej informacji o prelegencie dostępnych jest na stronie internetowej Kancelarii.