Logo

Jak poprawnie ułożyć proces delegowania?

Date

Wednesday, May 31, 2023

Time

08:45 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Michał Szuszczyński

Radca prawny od 19 lat specjalizujący się w prawie pracy i prawie HR. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, wspólnik kancelarii prawnej SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy (www.szuszczynski.pl), świadczącej doradztwo prawne z zakresu prawa pracy i prawa HR na rzecz pracodawców. Stały wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, w którym wykłada prawo pracy na kursach dla specjalistów ds. kadr i płac, a w latach 2017-2019 wykładowca prawa pracy w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Prelegent na kongresach prawa pracy i HR organizowanych m.in. przez BDO oraz Infor. Więcej informacji o prelegencie dostępnych jest na stronie internetowej Kancelarii.

Łukasz Żak

Od ponad 15 lat specjalizuję się w zagadnieniach związanych z mobilnością międzynarodową pracowników oraz transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników do krajów UE/EOG, a także destynacji pozaeuropejskich.

Wspieram Klientów Kancelarii w przygotowaniu oraz realizacji bezpiecznych modeli delegowania pracowników za granicę w obszarze wymagań administracyjnych, warunków pracy, wynagrodzenia za pracę oraz wybranych aspektów podatkowych i ubezpieczeń społecznych. Specjalizuję się ponadto w zagadnieniach związanych z problematyką zatrudniania cudzoziemców w Polsce.

Angażuję się jako ekspert i doradca w wielu inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.

W ramach mojej specjalizacji dzielę się swoją praktyczną wiedzą, prowadząc liczne szkolenia, zarówno w formule otwartej, jak i dedykowanej indywidulanym Klientom. Stale współpracuję z podmiotami prywatnymi oraz organami administracji publicznej.